Detaylı virüs temizleme

 

                                                                                                                          Detaylı Virüs Temizleme Hizmeti

Bilgisayarınıza dışarıdan gelen bir zararlı yazılım mı bulaştı? Zararlı yazılımlardan kurtulmanız da mümkündür. Bilgisayarınızı ve sisteminizi güvende tutmak için hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmet sayesinde performans ve kalite olarak daima yükseldik ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak ilerledik. Peki, detaylı virüs temizleme hizmetini nasıl salıyoruz?

 

 • Sağladığımız Hizmet:

Zararlı yazılımlar; virüs, solucan, Truva atı, casus yazılımlar vb. gibi birçok çeşitte olabilmektedir. Bütün bu yazılımlardan korunmak için anti-virüs programları ve güvenlik duvarı kullanılarak önlem alınmaktadır. Ancak bazı olası durumlar da anti-virüs programlarını kullanmak yeterli olmamaktadır. İşte bu yüzden sizler için detaylı virüs temizleme hizmeti sunmaktayız.

Bu alanda da bilgisayar bakımlarınızı yapıyor ve bütün zararlı yazılımlara karşı önlem alıyoruz. Bizim için müşteri hassasiyeti büyük bir önem taşımaktadır. İstediğiniz servisten yararlanabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçerek en uygun ücretlendirmelerden ve en özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmanız. Bilgisayarlarınız ve verileriniz artık daha sağlam olsun, herhangi bir veri kaybı veya zararlı yazılımla karşılaşmayın. Bizimle iletişime geçerek bütün sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız!

Son Projelerimiz

 • 02
  Şub '17

  Multitek Görüntülü Konuşma Sistemleri

  Multitek Görüntülü Konuşma sistemleri İle bayiiliğimiz Başlamış olup Sizlere Akıllı Ev Sistemleri, Apartman Konuşma Sistemleri ve Telefon Santralleri konusunda hizmet Vermekten Onur Duyarız..

 • 05
  Kas '15

  ETA Bayisi Olduk

  Eta İle Yaptığımız Bayiilik Sözleşmesi İle Sizlere Kendi Bünyemizde ETA Bayii olarak Satış Teknik Destek Yedek alma ve Yeniden Kurulum Konularında Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.

Başarı Hikayeleri..

testimonial author Beyninizi zinde tutmanın yolu

Bilim adamlarına göre sporla birlikte beyne daha fazla kan, oksijen, beyin sağlığını koruyan besleyici maddeler ve yeni beyin hücreleriyle aralarındaki bağlantıları oluşturan büyüme hormonu gidiyor. Haftada bir kaç kez yapılan egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı.

Spor 50 yaş üzerindekilerin 'beynini koruyor Avustralya'nın Canberra Üniversitesi'nde yapılan araştırmada, haftada bir kaç kez yapılan orta dereceli egzersizin, 50'li yaşlardan sonra aklı zinde tutmanın en iyi yöntemi olduğu sonucuna varıldı. Geçmişte yapılan 39 farklı araştırmanın analiz edildiği çalışmaya göre, düşünme ve hafıza kabiliyetleri en çok kalp ve kaslarını düzenli olarak çalıştıranlarda gelişiyor.

Devamını oku...

Hemen Arayın, Hizmetlerimizle Bugün Tanışın! Bize Ulaşın

Firmamızdan Haberler

Ofisimiz ve Servisimiz

Ofis Lokasyonumuz

Ofisimiz

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38
Tel: +90(212)485 4114
E-Posta: palm@palmbilisim.com

Teknik Servis

Hürriyet Bulvarı Saraçlar Sitesi 14.Blok No:38/A
Gsm: +90(507)815 4914
E-Posta: servis@palmbilisim.com